Hurtownia prezentów i gadżetów

Jeśli chcesz hurtowo kupować gadżety i interesują Cię zasady współpracy z nami, na tej stronie zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące składania zamówień, ich realizacji, warunków płatności itp.

Czytając ją poznasz również konkretne powody, dla których warto nawiązać współpracę właśnie z nami.


Zamówienia

1. Minimalna wartość zamówienia to 1 zł netto, towar można kupować w ilościach mniejszych niż kartony zbiorcze.
2. Zamówienia hurtowe o wartości powyżej 500 zł netto wysyłamy kurierem na nasz koszt.
3. Towar wysyłany jest zwykle w dniu otrzymania zamówienia lub płatności.

Warunki płatności

1. Dwa pierwsze zamówienia – przedpłata przelewem lub płatne przy odbiorze kurierowi.
2. Od trzeciego zamówienia możliwość otrzymania faktury przelewowej z odroczonym terminem płatności.

Materiały i wsparcie sprzedażowe

Nasi Klienci mogą wykorzystywać wszystkie zdjęcia, filmy, opisy i inne materiały dostępne na stronach hurtowni.

Oferujemy Ci też wsparcie sprzedaży oraz cyklicznie organizowane akcje promocyjne.

Pakowanie

Towar pakujemy tak, aby dojechał do Ciebie w nienaruszonym stanie. Ilość i różnorodność wysłanych produktów sprawia, że trudno nas zaskoczyć.

Aby lepiej chronić produkty, stosujemy system modułowego pakowania, oddzielając od siebie grupy produktów o różnorodnych gabarytach, wadze i podatności na uszkodzenia.

Sprawdzanie produktów

Dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć Ci towar, którego Klient nie będzie musiał reklamować. Drobiazgowo sprawdzamy produkty, zanim wyślemy je do Ciebie. Naklejka testera to gwarancja, że przedmiot został skontrolowany przez pracownika naszej hurtowni.

Nawet nie wiesz, ile tysięcy razy w tym celu nasi testerzy strzelili już do Budzika Snajpera czy wysłuchali, co ma do powiedzenia Echoludek.

Reklamacje

Działamy tak, abyś w ogóle nie musiał składać reklamacji. W tym celu sprawdzamy towar przed wysyłką oraz starannie zabezpieczamy go w trakcie transportu.

Gdy zdarzy się reklamacja, rozpatrujemy ją natychmiast i zawsze na Twoją korzyść. Zazwyczaj nie będziesz musiał odsyłać towaru - wystarczy nam zdjęcie wadliwego produktu.

Jeżeli masz jakikolwiek problem z zakupionym u nas produktem – skontaktuj się z nami.

Zwroty

Jesteśmy elastyczni, dlatego jeśli nie jesteś pewien czy dany typ asortymentu sprawdzi się w Twoim sklepie, nie musisz z niego rezygnować. Skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia w celu omówienia możliwości odesłania towaru.

Zdziwisz się, jak często takie produkty okazują się strzałem w dziesiątkę.

 

 

Dowiedz się więcej o współpracy z nami

Kilkaset produktów do wyboru

Kilkaset produktów do wyboru

W swojej ofercie możesz umieścić wszystkie gadżety i prezenty, które dostępne są w naszej hurtowni, w tym oryginalne produkty marek Froster, diVinto i Baby Gadgets.

To oznacza wybór z kilkuset zaskakujących prezentów!

Pomoc w doborze asortymentu

Pomoc w doborze asortymentu

Pamiętaj, że chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą o rynku i pomożemy Ci wybrać właściwy asortyment. Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci, co warto wziąć na początek.

Jeśli wolisz działać na własną rękę, zajrzyj do rekomendacji automatycznie generowanych przez system w naszej hurtowni.

Stabilny asortyment

Stabilny asortyment

Wprowadzając nowy produkt do oferty, staramy się zapewnić mu ciągłość produkcji oraz odpowiednio wysokie stany magazynowe. Szanujemy Twój czas potrzebny na wystartowanie ze sprzedażą nowego asortymentu, dlatego nie pozwalamy sobie na tzw. „krótkie strzały”. Niektóre z naszych produktów mamy w ofercie od początku istnienia firmy!

Wiemy też, jak delikatną kwestią jest wręczanie prezentów, dlatego testujemy i wciąż ulepszamy nasze produkty.

Błyskawiczna wysyłka

Błyskawiczna wysyłka

Cały towar dostępny w naszej ofercie trzymamy we własnym magazynie. Dzięki temu zamówione przez Ciebie produkty zwykle wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

Możliwość rezerwacji towaru online

Możliwość rezerwacji towaru online

Nasz system pozwala na składanie rezerwacji, które blokują dla Ciebie stany magazynowe. Dzięki temu masz niemal pewność, że kupisz go w takiej ilości, jakiej potrzebujesz.

Integracje

Integracje

Dzięki integracji z naszą hurtownią, szybko pobierzesz informacje o wszystkich produktach, np. zdjęcia, opisy, ceny oraz stany magazynowe. Sprawna wymiana danych pozwoli zaoszczędzić Twój czas, a informacje na Twojej stronie będą zawsze aktualne.

Handlosfera.pl
do góry