Nagrody i wyróżnienia


DIAMENTY FORBESA 2023 i 2022


Z przyjemnością informujemy, że nasza firma została laureatem rankingu Diamenty Forbesa 2023 i 2022. Otrzymaliśmy wyróżnienie za jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce, które zalicza nas do prestiżowego grona najlepszych przedsiębiorców w kraju.

Diamenty Forbes 2023 i 2022
ZASADY RANKINGU

Wyniki konkursu zostały opracowane przez miesięcznik Forbes we współpracy z firmą analityczną Dun & Bradstreet Poland na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Łączy ona metodę majątkową oraz dochodową.

Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2017-2021 oraz 2016-2020, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Zestawienie zawiera listę firm z podziałem na 16 województw, a w ramach każdego z nich na 3 kategorie według poziomu przychodów: 5-50 mln złotych, 50-250 mln złotych oraz powyżej 250 mln złotych.

Biorąc pod uwagę powyższe kryteria, zostaliśmy zaliczeni do grona firm najszybciej zwiększających swoją wartość w ostatnich latach, mających wysoką płynność bieżącą oraz pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy.

DZIĘKUJEMY

Bardzo nam miło, że działalność naszej firmy została zauważona oraz doceniona przez niezależnych ekspertów. Daje to nam dużą satysfakcję oraz motywację do dalszej pracy i stałego rozwoju.

Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania dla naszych Klientów oraz partnerów biznesowych. To nasz wspólny sukces. Przyznany tytuł Diamentów Forbesa 2023 i 2022 otrzymaliśmy w dużej mierze dzięki Wam.

GAZELE BIZNESU 2022


Z radością informujemy, że nasza firma znajduje się w zaszczytnym gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2022. Przyznane wyróżnienie zaliczyło nas do jednej z najszybciej rozwijających się firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Tytuł Gazeli Biznesu klasyfikuje naszą firmę jako uznaną markę godną zaufania.

ZASADY RANKINGU

Gazele Biznesu to jeden z najpopularniejszych rankingów dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce, który organizowany jest w celu wspierania przedsiębiorczości. W swoich kryteriach bierze pod uwagę wyniki finansowe firm.

Gazelą Biznesu 2022 mogła zostać firma, która działa co najmniej od 2019 roku i uzyskała w tym czasie przychody na poziomie 3-200 mln zł. W trzech ostatnich latach musiała odnotować ich wzrost, nie poniosła straty oraz udostępniła swoje wyniki w celu oceny swojej kondycji finansowej.

DOBRA FIRMA 2021


Miło nam poinformować, że Handlosfera.pl sp. z o.o. znalazła się w gronie zwycięskich firm w konkursie Dobra Firma, który organizowany jest przez Związek Przedsiębiorców Polskich. Nagroda  została przyznana nam w kategorii Najbardziej Efektywna Firma Warmii i Mazur.

ZASADY KONKURSU

Wybór kandydatów do nagród odbywa się dzięki współpracy z renomowaną agencją wywiadu gospodarczego.  Laureaci zostali wyłonieni na podstawie danych z KRS oraz wskaźników opracowanych przez ZPP, biorąc pod uwagę kryteria finansowe.

Zestawienie zawiera listę firm z podziałem na małe oraz średnie i duże przedsiębiorstwa w 4 kategoriach:

- Najlepszy Inwestor,
- Najlepszy Innowator,
- Najlepszy Pracodawca,
- Najbardziej Efektywna Firma.

Nasza firma została zakwalifikowana do lokalnych liderów biznesu jako Najbardziej Efektywna Firma w sektorze małych przedsiębiorstw, ponieważ jej działania w dziedzinie przedsiębiorczości, zarządzania i innowacyjności zasługują według ekspertów na szczególne uznanie. Otrzymane wyróżnienie z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju firmy.

Handlosfera.pl
do góry