HANDLOSFERA Wsparcie

Zostań naszym kontrahentem i zyskaj na współpracy z nami. Swoim partnerom handlowym zapewniamy nie tylko profesjonalną obsługę zamówień oraz wsparcie logistyczne. Proponujemy również ciekawe rozwiązania, które pomogą w sprzedaży produktów oraz promocji sklepu. Skorzystaj z naszych materiałów reklamowych oraz weź udział w organizowanych przez nas akcjach promocyjnych.

Zdjęcia

Gadżety – zdjęcia
Zamów nasze produkty, a do każdego z nich zapewnimy Ci komplet profesjonalnych zdjęć, które możesz wykorzystać w swoim sklepie internetowym. Skorzystaj na wygodnych warunkach współpracy i nie trać czasu na zadania, które możemy wykonać za Ciebie.

Opisy

Gadżety – opisy
Wykorzystaj nasze opisy produktów we własnym sklepie internetowym! Dla partnerów handlowych udostępniamy wszelkie przygotowane przez nas materiały oraz informacje techniczne, które usprawnią Twoje działania i uatrakcyjnią sprzedaż.

Filmiki

Gadżety – filmy
Chcesz pokazać Klientom, jak działają nasze produkty? Skorzystaj z udostępnianych przez nas filmików reklamowych! Posiadamy swój oficjalny kanał na YouTube, na którym znajdziesz ciekawe filmiki prezentujące nasze najpopularniejsze gadżety.

Nasze akcje

Logo Demotywatory.pl DEMOTYWATORY.PL
Dołącz do darmowej promocji Twojego sklepu internetowego w popularnym serwisie Demotywatory.pl! Wystarczy dodać do swojej oferty Demotywujące Gadżety. Umieścimy Twoje logo w dziale Gadżety, a mechanizm losowy umożliwi przeniesienie Użytkownika serwisu do zakupu produktów bezpośrednio w Twoim sklepie.
Logo Komixxy.pl KOMIXXY.PL
Zyskaj na współpracy z nami i weź udział w akcjach promocyjnych w kultowym serwisie Komixxy.pl! W ramach organizowanych przez nas konkursów korzystamy z kreatywności komixxowej społeczności i tworzymy odjechane gadżety, które promujemy na stronie serwisu. Jeśli posiadasz w swojej ofercie gadżety komixxowe, internauci mogą je kupić w Twoim sklepie za pośrednictwem partnerskiego serwisu Demotywatory.pl.
Logo GeekToys.pl GEEKTOYS.PL
Skorzystaj z reklamy w popularnym serwisie poświęconym fascynującym gadżetom i nowinkom technologicznym. Daj się poznać jego Użytkownikom i zachęć ich do robienia zakupów właśnie w Twoim sklepie! Nasz Gadżetomagazyn GeekToys.pl umieści Twoje logo oraz zapewni Ci oryginalną i skuteczną formę promocji.
Logo Nowinki.net NOWINKI.NET
Reklamuj się w naszym wyjątkowym serwisie, który stanowi zbiór najciekawszych gadżetów i nowinek technologicznych w jednym miejscu! Proponujemy atrakcyjne formy promocji, dzięki którym Twój sklep zyska zainteresowanie i szerokie możliwości rozwoju, a jego unikalny asortyment dotrze do nowego grona odbiorców.
Logo Froster.pl FROSTER.PL
Zamów produkty marki Froster i skorzystaj z darmowej promocji dla dystrybutorów! Zamieścimy logo Twojego sklepu internetowego w dziale Gdzie kupić? oraz bezpośrednio w module produktu. Jeżeli posiadasz sklep stacjonarny, umieścimy jego dokładny adres na stronie marki. Stwórz Klientom szansę zakupu naszych produktów bezpośrednio w Twoim sklepie!
Logo Promocje Specjalne PROMOCJE SPECJALNE
Dołącz do grona naszych Klientów i skorzystaj na organizowanych przez nas promocjach. Weź udział w cyklicznie powtarzających się akcjach specjalnych, a dzięki naszej współpracy zwiększysz swoją sprzedaż i zyskasz zaufanie wśród partnerów handlowych.


Stopka