HANDLOSFERA Sklepy detaliczne

Gadżeter.pl

OPIS:Jeśli szukasz niezwykłych gadżetów i zaskakujących prezentów, odwiedź nasz sklep i poznaj jego wyjątkową ofertę. W Gadżeter.pl znajdziesz gadżety, dzięki którym Twoje życie stanie się ciekawsze i zdecydowanie bardziej zabawne. Pamiętaj, że żadna impreza nie może się obejść bez naszych odjechanych gadżetów! Zaskocz swoich bliskich i podaruj im oryginalny upominek, który zapamiętają na długo.

PRODUKTY:prezenty dla niej i dla niego, romantyczne upominki, odjechane zabawki, imprezowe gadżety, akcesoria do wina, gry i łamigłówki, śmieszne prezenty, gadżety USB

idź do sklepu

PakaDlaDzieciaka.pl

OPIS:Nasz sklep z zabawkami to studnia pomysłów na oryginalne i wyjątkowe prezenty dla małych oraz większych dzieci. Proponujemy interesujące warianty dla codziennej zabawy oraz ciekawe rozwiązania na dziecięcą nudę. Zachęcamy też do zabawy poprzez naukę, a różnorodność asortymentu pod względem wiekowym sprawia, że każdy rodzic znajdzie dla swojej pociechy to, co najlepsze.

PRODUKTY:zabawki kreatywne i edukacyjne, akcesoria plastyczne, gry i łamigłówki dla dzieci, praktyczne prezenty dla dzieci

idź do sklepu

Logiker.pl

OPIS:Jesteś fanem inteligentnej rozrywki oraz niebanalnej zabawy? Logiker.pl z pewnością Ci ją zapewni. Zgromadziliśmy tu najlepsze łamigłówki, gry logiczne oraz intelektualne zagadki i układanki. Nasze produkty rozwijają umysł, ćwiczą pamięć i wspomagają proces koncentracji, dzięki czemu stanowią ciekawą propozycję prezentu na każdą okazję. Zapewniamy szeroki wybór produktów pod względem wiekowym, stopnia trudności, czasu gry oraz liczby graczy.

PRODUKTY:gry logiczne, układanki logiczne, łamigłówki, gadżety logiczne, gry i łamigłówki dla dzieci

idź do sklepu

ZróbPrezent.pl

OPIS:ZróbPrezent.pl to wyjątkowy sklep internetowy, w którym za sprawą uporządkowanych kategorii z łatwością znajdziesz prezent dla każdego i na każdą okazję. Zgromadzone przez nas gadżety urozmaicą każdą imprezę i przyjęcie urodzinowe, stworzą romantyczną niespodziankę, udekorują wnętrze, rozśmieszą i uszczęśliwią zarówno dorosłych, jak i dzieci. Przekonaj się, że po prostu warto je mieć!

PRODUKTY:prezenty na każdą okazję, praktyczne upominki, śmieszne gadżety, romantyczne prezenty, gadżety imprezowe, zabawki, akcesoria do wina, dekoracje

idź do sklepu

UsbToys.pl

OPIS:Jeżeli jesteś maniakiem komputerowym i przy okazji uwielbiasz gadżety, w naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz i o czym marzysz. Spośród wielu produktów nie tylko na USB odkryjesz mnóstwo zabawnych i oryginalnych gadżetów, które ułatwią Ci pracę, urozmaicą dobrą zabawę oraz zachęcą do chwili relaksu. Nasze produkty zachwycą każdego, wiec nie czekaj – spraw swoim bliskim odrobinę przyjemności!

PRODUKTY:gadżety USB, śmieszne prezenty, upominki dla niej i dla niego, gadżety imprezowe, zabawki, akcesoria do wina

idź do sklepu


Inowacyjna Gospodarka

Handlosfera.pl

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.


Unia Europejska
www.europa.eu


Instytucja Zarządzająca Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju
www.mir.gov.pl


Instytucja Wdrażająca PARP
www.parp.gov.pl