HANDLOSFERA bitcoin

Płatności bitcoin dostępne we wszystkich naszych sklepach detalicznych

Bitcoin
Kontakt dla mediów
Ewa Cybulska

Tel: +48 89 533 00 22

Przydatne linki:
O nas
Nasze marki
Informacja o naszych sklepach
Strony sklepów

Pobierz grafiki (.zip)
Bitcoin Bitcoin

Notatka prasowa

W związku z faktem, że internetowa kryptowaluta bitcoin cieszy się coraz większą popularnością wśród Polaków, coraz więcej polskich firm zaczyna akceptować ją jako formę zapłaty za produkty lub wykonywane usługi. Jedną z takich firm jest olsztyńska Handlosfera.pl sp. z o.o., będąca jednym z największych producentów i dystrybutorów gadżetów w Polsce.

Do tej pory w naszym kraju w Bitcoinach można było płacić głównie podmiotom oferującym usługi i produkty dedykowane dość wąskim grupom odbiorców. Handlosfera.pl to pierwsza firma w Polsce, która wdrożyła płatność bitcoinami na rynku gadżetów i prezentów.

Część oferty Handlosfera.pl skierowana jest do tzw. geeków i wprowadzenie takiej możliwości jest gestem skierowanym przede wszystkim w ich stronę. Jednak firma posiada 6 sklepów internetowych przeznaczonych dla różnych grup Klientów, ale połączonych Wspólnym Koszykiem. W związku z tym możliwość płacenia w ten sposób jest dostępna dla wszystkich kupujących prezenty dla swoich bliskich.

- Innowacyjność jest wpisana w DNA naszej firmy. Gdy zobaczyłem bitcoina, wiedziałem, że musimy go mieć. - mówi Gracjan Wilczewski, wiceprezes zarządu Handlosfera.pl sp. z o. o. - Chcemy, aby nie tylko nasze produkty, ale i sam proces kupowania dawał Klientom możliwość kontaktu z innowacjami. Cały czas eksperymentujemy, upraszczając proces zakupów do absolutnego minimum. W zasadzie nie wiem, dlaczego bitcoin nie jest dostępny w każdym polskim sklepie internetowym.

Możliwość płacenia bitcoinami jest komplementarna do pozostałych form płatności.

Co ta innowacja oznacza dla Klientów sklepów należących do Handlosfera.pl? Płacenie bitcoinami to przede wszystkim prostota w obsłudze i szybkość wykonywania praktycznie darmowych transakcji. Charakteryzują się one także wysokim poziomem bezpieczeństwa.


Inowacyjna Gospodarka

Handlosfera.pl

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.


Unia Europejska
www.europa.eu


Instytucja Zarządzająca Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju
www.mir.gov.pl


Instytucja Wdrażająca PARP
www.parp.gov.pl